Miért ismeri fel nehezen a saját érzéseit sok autista?
A késői vagy nehéz érzelemfelismerés, avagy alexitímia más neurodivergensekre is lehet jellemző, nem csak autistákra. (Vagy simán csak az alexitímiásokra. Ez is neurodivergens működés önmagában.) Viszont amit én az autizmuson…
